BURADASINIZ >Hukuki Şartlar

Hukuki Şartlar


By ozgur - Posted on 23 Mart 2009

ozgurceanaliz.com (bundan sonra "Site" olarak ifade edilecektir)'da yer alan ve tarafından hazırlanmış olan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilmiş olup doğruluğu ve yeterliliği hakkında hiçbir şekilde garanti verilmemektedir.
 
DİKKAT! Burada yer alan her türlü bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında değildir! Site sayfalarında yer alan her türlü bilgi ve haber tamamen teknik analiz sonuçları ve teknik yorumlardan ibarettir. Doğrulukları Site Sahibi'nce kesinlikle garanti edilmemektedir. Buradaki bilgilere göre yatırım yapmanız uygun olmayabilir ve sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Bu sebeple bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Site veya Site Sahibi (Özgür Yıldız) sorumlu tutulamaz. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları, sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilir.
 
Site'deki her türlü bilgi, şekil, tahmin, tavsiye ve görüşler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Site'de yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum, istatistiki şekil ve değerler yatırımcıyı bilgilendirmeye yönelik olup, hiçbir şekilde herhangi bir menkul kıymetin alım-satım teklifi ve/veya taahhüdü anlamına gelmemektedir. Burada yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlendirmelerin kullanımı sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve /veya dolaylı zararlardan Site veya Site Sahibi sorumlu olmayacaktır.
 
Çeşitli yatırım enstrümanlarının ve bu sitede belirtilen teknik analiz sisteminin geçmişteki performansı, gelecek performansı için herhangi bir söz veya garanti teşkil etmemektedir.
 
Sitede yer alan bilgilerin en uygun zamanda güncelleştirilebilmesi için azami gayret gösteriliyorsa da değişik nedenlerden dolayı güncelleştirilme yapılmayabilir.
 
Site'de yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler, yatırımcılar tarafından sadece bilgi edinme amacı ile kullanılabilir. Burada yer alan tüm veriler halka açık kaynaklardan derlenmiştir. Öte yandan Site'de yer alan tüm bilgilerin tamamının bütün yasal hakları Site'ye ait olduğundan, hiçbir şekilde Site'nin yazılı ön izni olmaksızın kısmen ve/veya tamamen kopyalanması, başka yerlerde kullanılması, dağıtılması, çoğaltılması, değiştirilmesi veya ileride kullanılmak üzere bilgisayar sistemlerine aktarılması mümkün değildir. Aksi halde, Site ve/veya Site Sahibi uğramış olduğu bütün zarar ve ziyanını talep edebilecektir.
 
İMKB Piyasalarında oluşan verilere ait tüm telif hakları tamamen İMKB'ye ait olup bu veriler tekrar yayımlanamaz.
 
Site Sahibi bu sayfada belirtilen Hukuki Şartları tek taraflı olarak istediği an değiştirme hakkını saklı tutar. Tüm Site kullanıcıları değişen şartları aynen kabul etmiş sayılırlar.